Інтерфакс-Україна
10:38 08.11.2016

"Укрзалізниця" завершила реконструкцію ділянки Комиш-Зоря-Волноваха під Маріуполем

2 хв читати
"Укрзалізниця" завершила реконструкцію ділянки Комиш-Зоря-Волноваха під Маріуполем

ПАТ "Укрзалізниця" завершило реконструкцію ділянки дороги Камиш-Зоря-Волноваха, що надасть можливість збільшити пропускну спроможність цієї ділянки.

"Тепер можна сказати: "Поїхали!". Реконструкцію інфраструктури на ділянці Комиш-Зоря – Волноваха" завершили. Навіть трохи раніше визначених для себе термінів", - написав на своїй сторінці у мережі Facebook голова ПАТ Войцех Балчун.

Він зазначив, що розмови про необхідність реконструкції цієї ділянки тривали майже два роки.

"Ми ж узяли і зробили. Оптимальний проект за розумні гроші. Виходимо на нормальну пропускну здатність. На добу - 23 пари вантажних поїздів і чотири пасажирських. Як мінімум, робота меткомбінатів і порту тепер має бути забезпечена", - зазначив він.

В. Балчун наголосив, що в "Укрзалізниці" розуміли, що цей перегін є головним для перевезення вантажів і пасажирів на Маріуполь, визначальним фактором для всього регіону. Тому з боку правління був щоденний ретельний контроль над реалізацією цієї інвестиції.

"Залишилося найскладніше: "перерізати стрічку" та провести урочистості, належні в таких випадках. Шкодую, але напружений робочий графік не дає можливості бути присутнім на формальному відкритті реконструйованої ділянки", - зіронізував глава "Укрзалізниці", додавши, що в середу, 9 листопада це зроблять члени правління ПАТ Іренеуш Васілевський та Ремігіуш Пашкевич, які оцінять, наскільки ефективно були використані понад 66 млн грн коштів "Укрзалізниці", які правління влітку виділило на проект.

"Ще раз наголошую: весь проект здійснено коштами, силами, обладнанням "Укрзалізниці", хоча з вдячністю приймали допомогу вантажовідправників деякими матеріалами", - резюмував В. Балчун.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА