13:48 08.11.2016

Порошенко прокоментував відставку Саакашвілі

2 хв читати

Президент України Петро Порошенко наголошує, що рішення голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі про відставку й перехід до опозиційної діяльності може бути реалізоване в демократичній державі.

"Ми демократична держава, і якщо він прийняв рішення почати політичну кампанію на опозиційному полі, я сподіваюся, завтра уряд підтримає його рішення про відставку з посади голови облдержадміністрації, якщо він вирішив зайнятися політичною активністю", - сказав він журналістам після переговорів з президентом Словенії Борутом Пахором, відповідаючи на запитання журналістів.

Він нагадав, що свого часу низку грузинських діячів було запрошено до України для впровадження реформ. "Деякі з них ы далі успішно працюють в уряді, наприклад, глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе, в НАБУ - Углава (перший заступник директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава - ІФ) і багато інших. Деякі люди вирішили змінити сферу діяльності і почати політичну активність в Україні після програшу в грузинських виборах", - сказав президент.

Як повідомлялося, 7 листопада М. Саакашвілі заявив, що полишає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції, зокрема з боку влади в Києві.

В Адміністрації президента заявили, що президент Петро Порошенко підпише указ про звільнення М. Саакашвілі, якщо український уряд внесе відповідне подання.

В уряді зазначили, що Кабмін готовий погодити заяву про відставку глави Одеської ОДА, але рішення про його звільнення є прерогативою президента.

Віце-прем'єр Павло Розенко 8 листопада заявив, що Кабінет Міністрів може розглянути заяву про звільнення М. Саакашвілі з посади голови Одеської ОДА на засіданні уряду 9 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Указ про санкції щодо проросійських пропагандистів набув чинності

Зеленський: керівником Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного стане Качур, координатором допомоги Україні - Шаповалов

Правоохоронці запобігли незаконному продажу трофейного озброєння та боєприпасів у чотирьох регіонах України

Зеленський підписав указ про санкції, які блокують проросійських пропагандистів

Диверсанти спалили вежі зв'язку біля Краснодара в РФ - ГУР

Російські війська посилюють тиск на Велику Новосілку - британська розвідка

Чистий приплив в Україну за тиждень після свят становив 25 тис. осіб

Правоохоронці перекрили канал збуту зброї представникам кримінальних кіл

Припинено діяльність нелегального онлайн-казино з Дніпра з річним оборотом понад 2 млрд грн

Сили оборони півдня: Окупанти провели три штурми на запорізькому напрямку, обстрілюють прифронтові селища

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА