Інтерфакс-Україна
18:33 09.11.2016

КПВВ "Золоте" має бути відкрито до наступної зустрічі Тристоронньої контактної групи 23 листопада

2 хв читати
КПВВ "Золоте" має бути відкрито до наступної зустрічі Тристоронньої контактної групи 23 листопада

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську після доповіді керівника СММ ОБСЄ Ертугрула Апакана було доручено відкрити КПВВ "Золоте" (Луганська обл.) до наступної зустрічі, запланованої на 23 листопада, повідомила прес-секретар представника України в групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

"За підсумками звіту Апакана було доручено СММ ОБСЄ спільно з СЦКК, українською стороною та представниками ОРЛО вирішити всі питання безпеки, пов'язані з відкриттям КПВВ в Золотому, і відкрити пункт пропуску до наступної зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську 23 листопада", - написала вона на своїй сторінці Фейсбук.

Раніше в середу представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко за підсумками засідання цієї підгрупи повідомила, що Україна наполягає на відкритті КПВВ "Золоте" і закликає ОБСЄ і РФ сприяти в тому, щоб "ОРЛО відмовилися від всіх надуманих приводів, якими блокує відкриття КПВВ". "Ми наполягаємо, що цей пункт має працювати вже зараз, що розвантажить роботу інших пунктів", - написала вона у Фейсбуці.

Як повідомлялося, КПВВ "Золоте" повністю обладнаний і готовий до пропуску людей з 31 березня 2016 року. Ще минулої осені в рамках Тристоронньої контактної групи було погоджено його відкриття. Свою згоду дали всі сторони консультацій.

КПВВ розрахований на перетин 2 тис. машин та 5 тис. пішоходів щодня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА