Інтерфакс-Україна
16:47 11.11.2016

Голова "Укрзалізниці" спростував публікації ЗМІ про його намір піти у відставку

1 хв читати
Голова "Укрзалізниці" спростував публікації ЗМІ про його намір піти у відставку

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун спростовує інформацію, що з'явилася в деяких ЗМІ, про його намір покинути посаду і піти у відставку.

"Я не йду у відставку! Немало тих, хто хоче цього. Але надто багато треба зробити для України, щоб я міг дозволити собі цю слабкість! P.S. Передайте всім, хто витрачає марно час, папір і гроші", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на джерела в уряді про те, що В.Балчун піде у відставку, оскільки він не має комплексного плану і перспективного бачення реформування та подальшого розвитку української залізниці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аптека 9-1-1 припинила продаж дитячих сумішей NAN та Nestogen одразу після повідомлення "Нестле Україна"

Канада висловлює непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності Данії та Гренландії

НАБУ провело обшуки у водія Єрмака - ЗМІ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА