17:15 11.11.2016

НАЗК отримає доступ до Суднового реєстру і Суднової книги України

1 хв читати
НАЗК отримає доступ до Суднового реєстру і Суднової книги України

Національне агентство з питань запобігання корупції отримає доступ до Державного суднового реєстру України і Суднової книги України.

Згідно з повідомленням прес-служби НАЗК, доступ буде забезпечено в рамках реалізації меморандуму про взаєморозуміння, співробітництво та обмін інформацією з Державною службою України з безпеки на транспорті.

"Наше співробітництво зумовлене загальними завданнями, поставленими перед нами суспільством і державою. Антикорупційна стратегія передбачає створення ефективних механізмів запобігання корупції та усунення завдяки цим механізмам стимулів до корупційної поведінки. Прямий доступ до інформаційних баз даних, власниками яких є Укртрансбезпека, дозволить Нацагентству здійснювати контроль і перевірку декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за таким критерієм, як наявність у них засобів водного транспорту", - цитує главу НАЗК Наталю Корчак прес-служба НАЗК в п'ятницю.

Згідно з положеннями меморандуму, співпраця буде відбуватися в сфері інформаційного обміну на стадіях збору, обробки та аналізу інформації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА