Інтерфакс-Україна
11:01 14.11.2016

Учасники мітингу за відставку Гонтаревої перекрили вулицю в Києві

1 хв читати
Учасники мітингу за відставку Гонтаревої перекрили вулицю в Києві

Акція під прапорами партії "За життя" Вадима Рабиновича проходить біля будівлі Національного банку України в Києві в понеділок.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 300 осіб зібралися біля НБУ з вимогою відправити у відставку главу відомства Валерію Гонтареву, знизити курс долара і євро до 8 і 11 грн відповідно (на рівні 2013 року).

Мітингувальники зайняли проїжджу частину вулиці Інститутської біля НБУ, а також пішохідну зону. Перед присутніми виступає лідер партії "За життя", народний депутат України В.Рабинович (фракція "Опозиційний блок").

По периметру місця проведення акції стоять молоді люди, які стежать за тим, щоб мітингувальники не полишали цю територію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Черкащині військовослужбовця засуджено до 9 років ув’язнення за вбивство дворічного сина – прокуратура

Свириденко: якщо ми хочемо, щоб в держсекторі були фахівці високого рівня, вони мають отримувати гідну зарплату

У Київській, Полтавській, Харківській, Сумській областях діють графіки аварійних відключень електроенергії та спецграфіки - Свириденко

Глава МВС: До ліквідації наслідків обстрілів залучено 1 200 фахівців ДСНС, розгорнуті пункти незламності

Збито/подавлено 420 цілей, зафіксовано прямі влучання 13 ракет та 60 ударних БпЛА на 19 локаціях, падіння уламків на 7 локаціях – ПС ЗСУ

На Черкащині в результаті російської атаки постраждали 10 людей, серед них дитина – ДСНС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

На Сумщині введені додатково спеціальні графіки аварійних відключень окрім вранішніх ГАВ

Росіяни 15 раз обстріляли Донеччину, троє людей загинули, 11 поранені – ОВА

Відомо про п'ятьох постраждалих внаслідок ворожої атаки на Дніпропетровщині – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА