12:12 15.11.2016

НКЦПФР зареєструвала випуск акцій ПАТ "Магістральні газопроводи України"

1 хв читати
НКЦПФР зареєструвала випуск акцій ПАТ "Магістральні газопроводи України"

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 14 листопада зареєструвала випуск акцій при установі ПАТ "Магістральні газопроводи України".

"Комісія брала активну участь у засіданнях робочої групи, в рамках яких було схвалено проект постанови Кабміну про створення нового оператора газотранспортної системи України – ПАТ "Магістральні газопроводи України", що дає початок процесу анбандлінгу НАК "Нафтогаз України", - зазначають у НКЦПФР.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України на засіданні 9 листопада 2016 року вирішив створити ПАТ "Магістральні газопроводи України" в рамках поділу НАК "Нафтогаз України" за напрямами діяльності. Паралельно Кабмін відкоригував терміни проведення реформи системи управління магістральними газопроводами через відставання.

За рішенням уряду, майно "Укртрансгазу" для транспортування газу має бути передано "Магістральним газопроводам України" протягом 30 днів з моменту вступу в силу остаточного рішення Стокгольмського арбітражу у суперечці між "Нафтогазом України" і російським "Газпромом".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА