Інтерфакс-Україна
12:32 15.11.2016

Електропостачання країни після негоди буде повністю відновлено у вівторок

1 хв читати
Електропостачання країни після негоди буде повністю відновлено у вівторок

Знеструмленими після негоди на ранок вівторка залишалися 128 населених пунктів, зокрема в Тернопільській області - 51, Хмельницькій - 35, Івано-Франківській - 22, Чернівецькій - 11 і Львівській- 9 сіл, відновлення їх електропостачання очікується до кінця поточного дня, повідомляють Міненерговугілля і "Укренерго".

"До кінця дня електропостачання споживачів України буде повністю відновлено. У цьому запевнили керівники обленерго під час селекторної наради в Міненерго", - зазначено в повідомленні міністерства.

Укренерго уточнює, що станом на 6:00 вівторка в Україні залишалися вимкненими 65 електроліній 6-10 кВ.

Як повідомлялося, через сильний циклон і щедрі снігопади на ранок 14 листопада знеструмлено 988 населених пунктів, до 15:00 вчорашнього дня їхня кількість зменшилася до 573, а кількість вимкнених ліній - до 235.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київському метрополітені призупинено рух поїздів і роботу ескалаторів - КМДА

ЦВК взяла до уваги факт припинення повноважень нардепа Саламахи

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

Більше 1,3 млн пенсіонерів ВПО залишилися без пенсій у січні через складну процедуру верифікації - омбудсман

У Херсоні автомобіль підірвався на міні, постраждали четверо цивільних, серед них двоє дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА