Інтерфакс-Україна
13:23 19.11.2016

Порошенко дав свідчення у справі про злочини часів Євромайдану

1 хв читати

Президента України Петра Порошенка допитали у п'ятницю, 18 листопада, у справі про злочини проти активістів Євромайдану, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

"Президент України Петро Порошенко дав свідчення у справі Майдану. Глава держави неодноразово заявляв, що він зацікавлений у розслідуванні злочинів у часи Майдану і покаранні винних", - сказав С.Цеголко агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в Генеральній прокуратурі України, допит відбувся 18 листопада, в Адміністрації президента, хоча спочатку планувалося, що він пройде 29 листопада в приміщенні Генпрокуратури. Допит тривав протягом шести годин.

Раніше Генпрокуратура повідомляла про виклик П.Порошенка на допит на 29 листопада у справі про заворушення в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко подякувала спецуповноваженому президента Франції Ельброну за внесок в допомогу Україні

На зустрічі робочої групи держав-учасниць Коаліції з розмінування обговорили закупівлю обладнання на 2025–2026рр

Зеленський поділився із Мерцом свіжими деталями роботи над кроками для закінчення війни

Фільм "2000 метрів до Андріївки" режисера Чернова увійшов до лонглиста премії "Оскар"

Україна домовилася зі США в основному щодо умов потенційної мирної угоди - ЗМІ

Керівник САП: з викривачами буде складно, якщо не надати їм належний захист

У Києві пошкоджено близько 70 автобусів маршрутних таксі через російський обстріл – КМДА

Підозрювані члени злочинної організації мали довідки на детективів НАБУ - Абакумов

НАБУ знає власників "анонімних" телеграм-каналів та допускає оплату їхніх послуг бронюванням від мобілізації

Директор НАБУ спростовує вплив геополітики на строки публікації матеріалів у справі "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА