Інтерфакс-Україна
12:13 21.11.2016

Порошенко: На Алеї Героїв Небесної сотні буде Музей-меморіал Революції гідності

1 хв читати
Порошенко: На Алеї Героїв Небесної сотні буде Музей-меморіал Революції гідності

Президент України Петро Порошенко повідомив, що виступає ініціатором відкриття на Алеї Героїв Небесної сотні в Києві Музею-меморіалу Революції гідності.

"Виступаю ініціатором і першим спонсором створення благодійного фонду зі збору коштів для будівництва музею-меморіалу та для проведення міжнародного конкурсу на його найкращий проект", - заявив він на урочистостях із нагоди річниці Революції гідності в понеділок у Києві.

Президент наголосив, що приймає з цього питання політичне рішення і дає відповідні розпорядження щодо виділення земельної ділянки для цього музею.

"Якщо треба взяти на себе політичну відповідальність, видати розпорядження, щоб саме там, на території, яка безпосередньо прилягає до місць загибелі під час Революції гідності, я цю політичну відповідальністю беру на себе і даю розпорядження (про виділення земельної ділянки - ІФ)", - сказав П.Порошенко.

При цьому глава держави додав, що створення музею має стати "всенародною справою". "Спорудження, наповнення та підтримка в подальшому діяльності музею революції буде логічним продовженням ідеї революції Майдану", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила агентурну мережу РФ, яка готувала теракти на заході України

Качка про діалог з Угорщиною щодо нацменшин: розбіжностей по суті немає, є лише дискусія про механізми

Екснардеп Корнацький отримав 3,5 роки тюрми за незаконну компенсацію за житло в понад 900 тис. грн

"Укренерго" зменшило загальну тривалість обмежень у більшості регіонів за останні кілька днів

Орбан повідомив, що прямує з візитом до Росії

ЦПД повідомляє про удар по аеродрому "Енгельс" у Саратові

Лубінець: Росія проводить цілеспрямоване ІПСО для дестабілізації ситуації в державі

НАБУ підтвердило проведення слідчих дій (обшуків) у Єрмака, що здійснюються в межах розслідування

Україна засуджує рішення IJF допустити російських дзюдоїстів до участі у змаганнях під прапором держави-агресора

Єрмак повідомив, що процесуальні дії проводяться у нього вдома і про повне сприяння правоохоронцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА