19:40 22.11.2016

Дві треті українців називають неправильним розвиток ситуації в країні, але більшість вважає, що труднощі в перспективі переборні - опитування

1 хв читати

Лише 17,4% опитаних українців вважають, що ситуація в країні розвивається в правильному напрямі, проте більшість упевнена, що в короткостроковій або середньостроковій перспективі держава подолає наявні труднощі, свідчать дані соцдослідження Центру Разумкова.

В оприлюдненому у вівторок прес-релізі Центру Разумкова зазначено, що 66,8% опитаних висловили думку, що ситуація в країні розвивається в неправильному напрямі.

При цьому 17,8% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років (у квітні 2016 так вважали 16,5%), 43,2% - що труднощі можуть бути подолані у більш віддаленій перспективі (у квітні 2016 р. таку відповідь дали 47,2%). Менше ніж чверть українців - 23,9% - переконані, що Україна взагалі не здатна подолати труднощі (у квітні 2016 р. - 22,6%).

Соцдослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 9 листопада 2016 року. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, за вибіркою, що представляє доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося в 118 поселеннях (67 - міських і 51 - сільських). Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нардеп Качура заявив, що звернувся в правоохоронні органи за фактом нападу на журналістку телеканалу

ДАХК "Артем" отримає 49 млн грн з держбюджету-2021 на розробку артилерійських боєприпасів і постачання авіаційних ракет

Британські винищувачі перехопили далекі протичовнові літаки ВМФ РФ поблизу Шотландії

Суд у Франції посадив до в'язниці на півтора року чоловіка за погрозу вбити викладача

CБУ в Тернопільській області попередила спробу поставки контрафактних запчастин до вертолітної техніки українських авіакомпаній

Керівництво парламенту вшанувало пам'ять жертв Голодомору

Новий добовий рекорд за кількістю нових випадків COVID-19 зафіксовано в Азербайджані

Кількість нових випадків COVID-19 зростає в Латвії, в Литві знижується після рекорду напередодні

Поліція Чернівецької області взяла під охорону ТВК і 112 виборчих дільниць

Магазини відкрились у Франції через пом'якшення заходів проти COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА