19:40 22.11.2016

Дві треті українців називають неправильним розвиток ситуації в країні, але більшість вважає, що труднощі в перспективі переборні - опитування

1 хв читати

Лише 17,4% опитаних українців вважають, що ситуація в країні розвивається в правильному напрямі, проте більшість упевнена, що в короткостроковій або середньостроковій перспективі держава подолає наявні труднощі, свідчать дані соцдослідження Центру Разумкова.

В оприлюдненому у вівторок прес-релізі Центру Разумкова зазначено, що 66,8% опитаних висловили думку, що ситуація в країні розвивається в неправильному напрямі.

При цьому 17,8% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років (у квітні 2016 так вважали 16,5%), 43,2% - що труднощі можуть бути подолані у більш віддаленій перспективі (у квітні 2016 р. таку відповідь дали 47,2%). Менше ніж чверть українців - 23,9% - переконані, що Україна взагалі не здатна подолати труднощі (у квітні 2016 р. - 22,6%).

Соцдослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 9 листопада 2016 року. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, за вибіркою, що представляє доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося в 118 поселеннях (67 - міських і 51 - сільських). Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В акції на Майдані в Києві брали участь близько 8 тис. громадян, увечері під ОП зібралися близько 2 тис.

Після пожежі в Одеському коледжі своїх посад позбудуться керівники "профільних" служб і відомств області

В Одесі нічна пожежа в житловій багатоповерхівці забрала два життя

У Києві під Офісом президента кілька тисяч людей зібралися на акцію "Варта на Банковій" напередодні "нормандського саміту"

Порошенко подякував "Батьківщині", "Голосу", позапарламентським силам і зарубіжним українцям за об'єднання проти капітуляції

Начальник управління ДСНС в Одеській області та його заступник відсторонені на період розслідування пожежі в Одеському коледжі

В Україні з неділі офіційно запрацювала нова митниця

Лавров може обговорити з Помпео Україну, Сирію і Венесуелу 10 грудня в Вашингтоні

Після пожежі в Одеському коледжі залишаються зниклими безвісти 8 осіб

Після пожежі в Одеському коледжі залишаються зниклими безвісти 8 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА