Інтерфакс-Україна
12:59 28.11.2016

П'ятивідсотковий бар'єр до ВР долають 8 партій - опитування

2 хв читати
П'ятивідсотковий бар'єр до ВР долають 8 партій - опитування

Розпуск Верховної Ради та призначення дострокових виборів до парламенту підтримують 45% опитаних українців, про що свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", оприлюднені на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Не підтримують такої ідеї 42% респондентів, ще 13% не визначилися з позицією з цього питання.

Згідно з дослідженням, найвищою є підтримка дострокових виборів на півдні (55%) та сході (47%) України, менше - в центрі (44%) та на заході країни (39%).

За даними групи "Рейтинг", найвищі очікування щодо перевиборів у симпатиків "Опозиційного блоку" (78%) та партії "За життя" (лідер Вадим Рабінович) (71%).

За результатами опитування, на парламентських виборах голоси респондентів розподілилися б таким чином: ВО "Батьківщина" готові підтримати 17,4%, "Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 12,6%, "Опозиційний блок" - 11,1%.

Згідно з опитуванням, за Радикальну партію Олега Ляшка проголосували б 8,4% респондентів, за "Самопоміч" - 7,4%, партію "За життя" підтримали б 6,2%, ВО "Свобода" - 6,1%, партію "Громадянська позиція" - 5,6%, партію Міхеіла Саакашвілі - 3,1%.

Водночас близько 3% виборців проголосували б за Рух Дмитра Яроша та партію "УКРОП".

Опитування проводилося з 10 по 17 листопада 2016 року. Аудиторія: населення України віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом населення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження не більше ніж 2,2%.

Нині у Верховній Раді представлені шість партій: "БПП", "Народний фронт", "Опозиційний блок", "Самопоміч", "Батьківщина", Радикальна партія Олега Ляшка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 172 бойові зіткнення

Шістнадцять людей загинуло і 35 поранено внаслідок російської атаки по пенітенціарному закладу у Запорізькій області

Двоє загиблих і п'ятеро постраждалих внаслідок ракетної атаки росіян у Дніпропетровській області

Пенітенціарний заклад у Запорізькій області потрапив під удар ворога, є загиблі й поранені

Окупанти втратили впродовж доби 1050 військовослужбовців

29 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА