Інтерфакс-Україна
18:52 29.11.2016

Групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ за 2 роки вивезли із зони АТО останки майже тисячі українських військових

1 хв читати
Групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ за 2 роки вивезли із зони АТО останки майже тисячі українських військових

За останні два роки групи цивільно-військового співробітництва Збройних сил України евакуювали із зони проведення антитерористичної операції останки майже 1 тис. українських військових.

"У рамках проекту "Евакуація 200" за період із 2 вересня 2014 року по 25 листопада 2016 року вивезено останки 989 загиблих військовослужбовців ЗСУ, правоохоронних органів та інших формувань. Із них 227 - із тимчасово непідконтрольних територій", - повідомив начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов на брифінгу в Києві у вівторок.

Він зазначив, що протягом цього року до центрів судово-медичної експертизи було доставлено тіла і фрагменти 323 загиблих військових, в подальшому 171 з них було доставлено рідним для поховання. Для експертизи правоохоронцям було передано останки 31 загиблого ідентифікованого військового.

О.Ноздрачов поінформував, що нині в країні існує три кладовища, на яких поховані невідомі захисники України: Кушугумське (Запоріжжя), на якому від початку АТО було поховано 119 військових, Краснопільське (Дніпро) - 281, Старобільське (Луганська область) - 37.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На вовчанському напрямку фіксують участь у війні найманців із низки країн, зокрема, Китаю - Зеленський

Історичну синагогу "Нахлас Еліезер" в Одесі пошкоджено під час нічної атаки РФ

Сибіга провів зустріч з представниками японського бізнесу та JICA

Зеленський у Харкові зустрівся з пораненими воїнами та відзначив їх державними нагородами

Японія продовжуватиме підтримувати зусилля України щодо якнайшвидшого досягнення міцного миру - МЗС

Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування

Понад 1 тис. закладів первинної меддопомоги надають ветеранам розширений перелік безоплатних послуг - Мінветеранів

Відновлення мереж після бойових дій компаніями "ДТЕК" у I пів.-2025 уже зрівнялося з обсягами за весь 2024р

Третій армійський корпус стримав наступ росіян на останньому рубежі Донбасу - Білецький

"Метінвест" розглядає пропозицію про продаж вугільного активу в США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА