Інтерфакс-Україна
16:29 02.12.2016

Порошенко і Дуда домовилися про проведення засідання міжурядової комісії з економічного співробітництва

1 хв читати
Порошенко і Дуда домовилися про проведення засідання міжурядової комісії з економічного співробітництва

Президент України Петро Порошенко і президент Польщі Анджей Дуда домовилися про проведення навесні наступного, 2017 року, засідання міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, надавши відповідні доручення співголовам комісії, повідомляється на офіційному сайті глави української держави.

П. Порошенко відзначив ефективне українсько-польське співробітництво в розвитку прикордонної інфраструктури та подякував польському уряду за виділення кредиту в розміні $100 млн під 0,15% річних на 30 років з 5-річним пільговим кредитом на будівництво інфраструктури, доріг, пунктів пропуску.

А. Дуда, у свою чергу, запевнив у подальшій підтримці Польщі в реформуванні України. П. Порошенко подякував за таку допомогу, зазначивши, що за основу української децентралізації було узято польську модель. "Впевнений в тому, що досвід і ті поради, які отримують керівники місцевого самоврядування, є надзвичайно корисними", - зазначив український президент.

П. Порошенко перебуває в п'ятницю в Польщі з офіційним візитом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

16 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ОВА: У Запоріжжі внаслідок атаки безпілотника постраждали двоє людей, горіла багатоповерхівка

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА