Інтерфакс-Україна
18:07 02.12.2016

Ситуація на Донбасі загострюється – Полторак

1 хв читати

Міністр оборони України Степан Полторак констатує загострення ситуації з безпекою в Донецькій і Луганській області, що відбувається останнім часом.

"Я зрушень не бачу. Вчора було 42 обстрілу. Я думаю, що це не приклад поліпшення ситуації на сході України", - сказав він журналістам у п'ятницю у Варшаві.

За словами С. Полторака, РФ не виявляє ініціативи для врегулювання ситуації, а робить все можливе, щоб "дорожня карта" імплементації Мінських угод не була погоджена. "Україна до цього (до імплементації Мінських угод – ІФ) готова, ми працюємо і ми виконуємо в повному обсязі зобов'язання", - наголосив він.

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА