13:09 05.12.2016

Кабмін увів компенсацію ЄСВ для роботодавців за працевлаштування учасників АТО

1 хв читати
Кабмін увів компенсацію ЄСВ для роботодавців за працевлаштування учасників АТО

Кабінет Міністрів України ввів можливість отримання роботодавцями компенсації суми єдиного соціального внеску за працевлаштування учасників антитерористичної операції (АТО).

Згідно з постановою №879 від 30 листопада, уряд вніс учасників АТО до переліку категорій громадян, за працевлаштування яких для роботодавців передбачено право на компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Таку компенсацію роботодавець зможе отримати протягом одного року за умови працевлаштування учасника АТО на нове робоче місце не менше, ніж на два роки.

Також Кабмін встановив необхідність подачі безробітними учасниками АТО при становленні на облік в центрі зайнятості посвідчення учасника бойових дії і копію довідки про участь в АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА