Інтерфакс-Україна
11:36 06.12.2016

НАЗК склало лише 5 із 120 адмінпротоколів про неподання фінзвітів партіями

1 хв читати
НАЗК склало лише 5 із 120 адмінпротоколів про неподання фінзвітів партіями

Центр політико-правових реформ заявляє, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало лише 5 протоколів про адміністративні правопорушення у зв'язку з неподанням політичними партіями звітів про фінанси та майно за третій квартал 2016 року.

Експерт Центру Дмитро Калмиков на прес-конференції у вівторок розповів, що за I квартал 2016 року звіти не подали 150 партій, проте НАЗК вирішило не складати адміністративні протоколи з огляду на обмеженість часу для подання звітів. За II квартал 2016 року 149 партій не подали фінансових звітів, і НАЗК також не складало протоколи про адміністративне порушення.

За словами експерта, за третій квартал 2016 року "120 партій не подали звіти. НАЗК вирішило скласти протоколи і склало 5 протоколів, один з них направили до суду".

За його словами, таке вибіркове складання протоколів про адміністративні порушення викликає питання, оскільки порушили законодавство усі 120 партій. Д.Калмиков також наголосив, що важливим тут є те, що з причини практичної відсутності покарання партії не мають стимулу до виконання закону й подачі звітів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

Перемога означає збереження суверенітету, незалежності, безпеку та вступ до ЄС, території 100% повернуться – Пінчук

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА