Інтерфакс-Україна
12:10 06.12.2016

Під Радою проходять мітинги з вимогами відставки Авакова і підвищення пенсій

1 хв читати
Під Радою проходять мітинги з вимогами відставки Авакова і підвищення пенсій

Дві акції протесту проходять біля будівлі Верховної Ради України у центрі Києва у вівторок.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 100 осіб перекрили рух транспорту на вулиці Грушевського біля будівлі парламенту з вимогою відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Учасники акції тримають транспаранти з відповідними закликами.

Водночас на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради близько 300 осіб проводять акцію протесту з вимогою "повернути "чорнобильські" пенсії". Вони також тримають державні прапори і банер з написом "Пожежні Чорнобиля вимагають належного законного пенсійного забезпечення".

Крім того, учасники акції біля будівлі парламенту розгорнули банер з написом "Пенсіонери МВС для держави: гордість вчора, - баласт сьогодні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА