14:31 06.12.2016

Понад 3,7 тис. учасників АТО пройшли психологічну реабілітацію за програмою НАТО

1 хв читати
Понад 3,7 тис. учасників АТО пройшли психологічну реабілітацію за програмою НАТО

З початку проведення АТО на сході України понад 3,7 тис. українських військових пройшли психологічну реабілітацію за відповідною програмою НАТО, повідомив представник Альянсу Емануель Унтзінгер.

"Ми проводили триденні семінари з психологічної реабілітації для українських військових, які брали участь в АТО. Ми їх провели в 51-му українському населеному пункті. Загалом таку реабілітацію пройшли 3 тис. 746 учасників АТО ", - сказав Е. Унтзінгер журналістам у вівторок у Брюсселі.

Він зазначив, що починаючи з середини 90х років, НАТО допомагає Україні в соціальній адаптації військовослужбовців, які пішли у відставку.

"Ми допомагаємо їм здобути нові знання, щоб вони могли знайти нову роботу. Проводимо курси з англійської мови, економіки малих підприємств, з графічного дизайну, комп'ютерні курси. Ми також враховуємо дані ринку праці певних регіонів. У Миколаєві, наприклад, ми проводимо курси для водіїв катерів", - розповів Е. Унтзінгер.

Представник Альянсу наголосив, що за 20 років такі курси пройшли майже 8 тис. українських військових. "І понад 75% потім знайшли застосування здобутим знанням. Ми вважаємо, що це дуже високий показник", - наголосив Е. Унтзінгер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА