15:20 06.12.2016

Київ планує до 2025 р. побудувати метро на Троєщину

2 хв читати
Київ планує до 2025 р. побудувати метро на Троєщину

Міська влада Києва має намір протягом 2016-2018 р. витратити з бюджету та інших джерел на будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену 10,5 млрд грн, загальна вартість будівництва до 2025 року досягне 31,6 млрд грн.

Відповідна інформація міститься в прийнятому 15 листопада депутатами Київської міськради Плану заходів на 2016-2018 рік щодо реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Як наголошується в документі, будівництво лінії дозволить організувати перевезення пасажирів з житлового масиву Троєщина до станцій метрополітену.

"У зоні впливу лінії розташовані житлові масиви Троєщина, Воскресенка, Райдужний з населенням близько 350 тис. жителів. Лінія покращить транспортну ситуацію в місті, перерозподіливши пасажиропотоки та зменшити навантаження на нерельсовий транспорт", - йдеться в документі.

Крім того, документом передбачається протягом 2016-2018 рр. направити на будівництво продовження Сирецько-Печерської лінії метрополітену до станції "Виноградар" і "Вітряні гори" 8,2 млрд грн.

"Будівництво продовжує Сирецько-Печерську лінію метрополітену. У зоні впливу лінії розташовані житлові масиви: Виноградар, Вітряні гори, Мостицький, Біляче поле з населенням близько 200 тис. жителів", - наголошується в документі.

Орієнтовна вартість усього будівництва до 2025 року, за даними міської влади, становитиме 24,6 млрд грн.

Також місто планує до 2025 року закупити Київському метрополітену 709 нових вагонів. З них 276 – на заміну вагонів з вичерпаним терміном експлуатації, 62 – для забезпечення інтервалу руху поїздів на Сирецько-Печерській лінії та 371 – для введення нових дільниць метрополітену.

Орієнтовна вартість придбання вагонів становить 14,96 млрд грн, до кінця 2018 року на закупівлю вагонів планують направити близько 5 млрд грн.

Майже таку ж суму мають намір витратити на обладнання входів на станції метрополітену, хімічне закріплення ґрунтів на окремих ділянках та реконструкцію системи автоматичної пожежної сигналізації на об'єктах метрополітену.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЦВК Киргизстану підведе підсумки референдуму про Конституцію упродовж 15 днів

До кінця року перед Міністерством охорони здоров'я стоїть завдання зробити 47 млн. COVID-щеплень

Конституційний референдум у Киргизстані відбувся

Жіночі асоціації вимагають відставки голови Євроради після протокольного інциденту в Анкарі

Китай на початковому етапі пандемії COVID-19 не зміг надати повного доступу до інформації про те, що відбувається

Влада Харкова просить пільговиків утриматися від поїздок у громадському транспорті в години пік у зв'язку з ситуацією з COVID-19

В Індії на тлі зростання захворюваності COVID-19 заборонили експорт лікарського препарату "Ремдесивір"

У Києві за добу 697 людей захворіли Covid-19, 42 померли, 236 одужали

У "червоній зоні" епіднебезпеки половина областей України і Київ

Боррель: Повернення до миру в М'янмі ускладнює геополітична конкуренція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА