Інтерфакс-Україна
09:41 07.12.2016

У чергах на кордоні з Польщею стоять майже 900 автомобілів

1 хв читати
У чергах на кордоні з Польщею стоять майже 900 автомобілів

Близько 870 автомобілів стояли в чергах до пунктів пропуску на кордоні з Польщею станом на 8:00 середи, повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Найбільші черги зафіксовано в пунктах пропуску "Устилуг" - 200 автомобілів, "Рава-Руська" - 200, "Ягодин авто" - 160, "Смільниця" - 90, "Краковець" - 80, "Шегині" - 80, "Угринів" - 60.

У пункті пропуску "Грушів" черг немає.

Також немає черг на кордоні зі Словаччиною, Румунією та Угорщиною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА