16:52 07.12.2016

Уряд уповноважив Омеляна підписати угоду з ЄІБ про кредит на модернізацію УЗ на EUR300 млн

1 хв читати
Уряд уповноважив Омеляна підписати угоду з ЄІБ про кредит на модернізацію УЗ на EUR300 млн

Кабінет Міністрів України погодив склад делегації для участі в переговорах з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо укладання фінансової угоди за проектом модернізації української залізниці та уповноважив міністра інфраструктури України на його підписання.

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду в середу.

Як повідомив міністр інфраструктури, виступаючи на засіданні, головною метою цієї угоди є залучення інвестицій в обсязі близько EUR300 млн для будівництва другої колії на деяких ділянках, електрифікації та модернізації систем сигналізації та зв'язку "Укрзалізниці".

Раніше повідомлялося, що ПАТ "Укрзалізниця" узгодила останні деталі кредиту від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на електрифікацію напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка загальним обсягом EUR300 млн.

"За EUR150 млн від кожного з банків. Вигідні умови, прийнятні терміни. Узгодили графік підготовки всіх документів, які допоможуть швидко вийти на підписання цих угод", - повідомляв голова ПАТ Войцех Бальчун.

На його думку, провідні європейські банківські інститути сьогодні сприймають "Укрзалізницю" як надійного партнера для тривалої співпраці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА