Інтерфакс-Україна
17:56 08.12.2016

Інфляція в Україні в листопаді сповільнилася до 1,8% за місяць і 12,1% за рік

1 хв читати
Інфляція в Україні в листопаді сповільнилася до 1,8% за місяць і 12,1% за рік

Споживчі ціни в Україні в листопаді зросли на 1,8%, тоді як у жовтні вони збільшилися на 2,8%, у вересні - на 1,8%, повідомила Державна служба статистики в четвер.

За її даними, у річному вимірі (до аналогічного місяця минулого року) інфляція за підсумками листопада сповільнилася до 12,1% з 12,4% за підсумками жовтня.

Держстат уточнює, що з початку поточного року споживчі ціни збільшилися на 11,4%.

Як повідомлялося, в 2016 році уряд і Нацбанк України прогнозують уповільнення інфляції приблизно до 12% за зростання економіки близько 1,1%.

Інфляція в Україні в 2015 році збільшилася до 43,3% до 24,9% у 2014 році за прискорення падіння ВВП відповідно до 9,9% з 6,6%. Зокрема, за січень-листопад минулого року споживчі ціни зросли на 14,1%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ніхто з вчителів не буде звільнений при збільшенні навантаження і переукладанні строкових договорів - Бабак

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

Окупанти 14 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранені 2 цивільних – обладміністрація

Окупанти 45 разів атакували дронами Чернігівську область, пошкоджені будинки та авто – обладміністрація

Померла одна з постраждалих внаслідок обстрілу Києва 14 листопада, кількість загиблих сягнула 7 – КМВА

ППО знешкодила вночі 2 з 3 ракет та 91 з 135 ворожих дронів, є влучання на 13 локаціях

Сили безпілотних систем уразили за добу 653 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 265 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА