Інтерфакс-Україна
13:38 09.12.2016

Результати балістичної експертизи перестрілки правоохоронців у Княжичах будуть готові вже наступного тижня

2 хв читати

Народний депутат з фракції "Народний фронт", член колегії МВС Антон Геращенко не виключає, що результати балістичної експертизи щодо трагедії с. Княжичі Київської області, в результаті якої загинули п'ятеро правоохоронців, будуть готові вже наступного тижня.

"Результати балістичної експертизи не робляться за принципом "треба швидше", робляться експертами, які знають проблематику, знають фізику... Я думаю, на наступному тижні це буде", - сказав А. Геращенко журналістам у кулуарах парламенту в п'ятницю в Києві.

За словами народного депутата, посекундно відновлюється графік дій різних підрозділів поліції, експерти відокремлюють, які кулі потрапили в якогось загиблого, які кулі потрапили в яку частину автомобіля.

А. Геращенко також додав, що в рамках розслідування кримінальної справи слідчі "опитують понад 30 осіб, які так чи інакше мали відношення до цієї ситуації".

Як повідомлялося, під час спецоперації Нацполіції України і Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) із затримання грабіжників в с. Княжичі під Києвом о 4:00 ранку 4 грудня через непередбачені обставини сталася перестрілка з працівниками Броварського відділу поліції охорони Управління поліції охорони, під час якої загинуло 5 правоохоронців. Розпочато службове розслідування за фактом стрілянини в с. Княжичі.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко 6 грудня повідомив, що слідчі Генпрокурори вбачають у дії тих, хто координував операцію правоохоронців у с. Княжичі Київської області ознаки злочинної недбалості, яка призвела до особливо тяжких наслідків. За словами Ю. Луценка, команда направити КОРД була неправильною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Більш ніж 300 ударних дронів та понад 30 ракет різних типів було застосовано вночі проти міст України

Кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Одесі зросла до шести осіб

Україна воює за Європу й потребує підтримки – експрем’єр Великої Британії Джонсон на зустрічі з ветеранами ДТЕК

Сили оборони України просунулися біля Новопавлівки на Донеччині - ISW

Росіяни 4 години поспіль атакували Шостку з БпЛА, зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури

Російські окупанти захопили село Яблунівка в Сумській області – DeepState

ГУР МОУ: Вбивство власних бійців ― поширена практика "мотивації" серед командирів армії РФ

У лікарні помер чоловік, поранений під час обстрілу Дніпровського району Дніпра 14 липня

Через негоду без світла залишилися понад 1,2 тис. споживачів на Полтавщині

Генштаб зафіксував упродовж доби 177 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА