Інтерфакс-Україна
16:49 10.12.2016

Суд виправдав екс-керівника відділу міліції в Краматорську, обвинуваченого у сепаратизмі та сприянні терористам

2 хв читати
Суд виправдав екс-керівника відділу міліції в Краматорську, обвинуваченого у сепаратизмі та сприянні терористам

Червонозаводський райсуд Харкова виніс виправдувальний вирок екс-керівнику одного з відділів Краматорського міськвідділу міліції, обвинуваченого в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України і сприяння діяльності терористичній організації.

"Визнати невинним і виправдати за недоведеністю його вини у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України. Запобіжний захід щодо обвинуваченого (утримання під вартою) - скасувати, звільнивши його з-під варти в залі судового засідання", - йдеться у вироку колегії суддів під головуванням Віктора Єжова, опублікованому на сайті єдиного держреєстру судових рішень.

Як зазначено в мотивувальній частині рішення, екс-начальника відділу міліції звинувачували в тому, що 16 квітня 2014 р. він двічі в очікуванні приїзду бойовиків "ДНР" під командуванням самопроголошеного "мера Слов'янська" В'ячеслава Пономарьова "організовував підбурювання" людей, які блокували рух колон 25-ї окремої повітряно-десантної бригади (в/ч А1126), вимагали від них здати зброю, військову техніку і перейти на бік "ДНР", погрожуючи при цьому фізичною розправою.

Обвинувачений свою провину не визнав. За його словами, він справді перебував у місцях, де відбувалося блокування пересування військової техніки, проте не здійснював ніяких дій, спрямованих на зміну меж України. За словами обвинувачуваного, він лише виконував свої функціональні обов'язки із гарантування безпеки громадян і громадського порядку.

Суд допитав свідків, а також вивчив докази, представлені стороною обвинувачення.

"Стороною обвинувачення не надано достатніх доказів, на підставі яких суд, поза розумним сумнівом, може дійти висновку про доведеність вини (обвинуваченого) у вчиненні інкримінованих йому злочинних дій", - йдеться у вироку.

На рішення суду може бути подано апеляцію протягом 30 днів з дня його проголошення.

ОСТАННЄ

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

Румунські літаки були готові збити безпілотник, що залетів у країну, але він повернувся в Україну – міністр оборони

Внаслідок атаки російського дрона на Запоріжжі загинув чоловік, поранена жінка - ОВА

Зеленський привітав українських танкістів з Днем танкових військ: Бути танкістом - це щоденна робота в зоні ризику

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА