Інтерфакс-Україна
10:13 13.12.2016

"Воля" відновила роботу більшість своїх станцій у Києві

1 хв читати
"Воля" відновила роботу більшість своїх станцій у Києві

Один з найбільших провайдерів послуг кабельного телебачення та інтернет-доступу компанія "Воля" відновила роботу сайта, колл-центру, а також функціонування 19 з 23 підголовних станцій (ПГС), які здійснюють послуги доступу до мережі Інтернет абонентам компанії в місті Києві.

Як повідомляється на сторінці компанії в соцмережі Facebook, наразі технічні фахівці відновлють роботи станцій на вулицях Дегтярівська, Драйзера, Якуба Коласа та Ревуцького.

"Відновлені ПГС за адресою Лесі Українки, Франка, Антонова, Лепсе, Мельникова, Сирецька , Малиновського, Райдужний, Лісовий, Давидова, Васильківська, Вербицького, Возз'єднання, Веденської, Сосніних, Доброхотова, Ужвій, Кіквідзе та Маяковського", - повідомили в компанії.

Як повідомлялося, на потужностях компанії "Воля" трапилася аварійна ситуація, яка призвела до зупинення передання інтернет-зв’язку в Києві, колл-центру і корпоративних ресурсів компанії о 17:30 12 грудня. У "Волі" пов'язують аварію з зовнішньої атакою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА