17:37 13.12.2016

Мінфін України збільшить пропозицію ОВДП через провал приватизації та відсутність транша ЄС

Мінфін України збільшить пропозицію ОВДП через провал приватизації та відсутність транша ЄС

Провал приватизації, яка мала би принести держбюджету 2016 17 млрд грн, і затримка з отриманням EUR600 млн другого транша макрофінансової допомоги ЄС змушує Міністерство фінансів збільшувати пропозицію облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП), щоб замістити це фінансування, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Треба ці гроші замістити, а це неможливо зробити", - сказав міністр, критикуючи роботу Фонду держмайна на конференції в Bendukidze Free Market Center.

За його словами, знайти заміну EUR600 млн від ЄС за три тижні до нового року також складно.

"Будемо максимально заміщувати за рахунок внутрішніх запозичень. А якщо не вистачить, то ініціювати зміни до держбюджету", - уточнив О. Данилюк журналістам.

Як повідомлялося, Мінфін уже вніс зміни в графік проведення первинних аукціонів з розміщення ОВДП в грудні. Зокрема, будуть проведені п'ять аукціонів з розміщення валютних облігацій, тоді як раніше в планах був лише один подібний аукціон.

Востаннє доларові ОВДП Мінфін розміщував 20 вересня. Тоді йому вдалося продати дворічні облігації на $100,14 млн у ставках до 6,5% річних.

Крім цього, 25 жовтня Мінфін реалізував також ОВДП в євро на EUR141,34 млн під 4% річних.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА