Інтерфакс-Україна
11:25 14.12.2016

Торговий представник України анонсує початок промислового діалогу з ЄС у 2017 р.

1 хв читати
Торговий представник України анонсує початок промислового діалогу з ЄС у 2017 р.

Україна в 2017 році почне діалог з Євросоюзом для стимулювання української промисловості, повідомила заступник міністра економічного розвитку - продавці України Наталія Микольська.

"У 2017 ми починаємо промисловий діалог з Європейською комісією, щоб стимулювати українську промисловість", - написала вона в своєму твіттер-акаунті за підсумками виступу в Німецько-українській промислово-торговій палаті в Києві увечері 13 грудня.

Н.Мікольська також висловила надію, що Європарламент схвалить надання Україні торгових преференцій, щоб стимулювати український експорт.

Торговий представник також вказала, що Німеччина є для України другий undertrade country. "Тобто друга країна, потенціал торгівлі з якою повністю реалізований. У наступному році Офіс з підтримки українського експорту буде концентруватися на торгівлю з Німеччиною", - заявила Н.Микольська.

Як повідомлялося, ЄС розкритикував рішення України про заборону експорту лісу-кругляка, відмовляючись надавати до його перегляду другий транш макрофінансової допомоги на EUR600 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА