Інтерфакс-Україна
16:51 15.12.2016

"Нафтогаз" не вбачає перешкод для зберігання газу в ПСГ європейськими компаніями без розмитнення

1 хв читати
"Нафтогаз" не вбачає перешкод для зберігання газу в ПСГ європейськими компаніями без розмитнення

НАК "Нафтогаз України" не вбачає перешкод для того, щоб європейські компанії зберігали свій газ в українських підземних сховищах (ПСГ) без його розмитнення.

"За нашими юридичними оцінками така можливість є... пропозиція дуже проста: газ завозиться в режимі "транзит" і зберігається", - сказав голова правління НАК Андрій Коболєв.

При цьому він додав, що під час реалізації такого газу всередині країни, його необхідно буде розмитнити, а в разі вивезення назад за кордон - ні.

Голова "Нафтогазу України" нагадав, що в історії України вже були прецеденти зберігання газу без його розмитнення - цим займалася сумнозвісна компанія "Росукренерго", проте тоді це не викликало претензій фіскальних органів.

Як повідомлялося раніше, голова енергетичної митниці заявив журналістам, що використання українських ПСГ для зберігання газу європейськими компаніями без його розмитнення неможливе. Він вказав на те, що жодне з українських сховищ не є митним складом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шістьох мешканців Львівщини підозрюють у продажу підробок відомих брендів - Нацполіція

МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами

Відновлювальні роботи поблизу Коростеня тривають, поїзд №45/46 Харків-Ужгород прямує із затримкою 7 годин - "Укрзалізниця"

Вийшла нова версія Армія+ з цифровим посвідченням та інформстрічкою – Міноборони України

Ми віримо, що після деокупації переміщені університети мають повернутися у свої міста - заступник міністра освіти Трофименко

Уточнення від ГУР: під Ліпецком було уражено два багатоцільові винищувачі Су-30

Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію

Трофименко: Завдання – відновитися після завершення війни до показника в 100 тис. іноземних студентів в Україні

ЄС виділив Україні EUR2,3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Арешт авто нардепа Ніколаєнка, обвинуваченого в смертельному ДТП, скасовано, розгляд справи триває – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА