Інтерфакс-Україна
17:25 16.12.2016

Глобальний фонд боротьби з ВІЛ/СНІД виділить Україні близько $120 млн в 2018-2020 рр.

2 хв читати
Глобальний фонд боротьби з ВІЛ/СНІД виділить Україні близько $120 млн в 2018-2020 рр.

Глобальний фонд боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом і малярією вирішив продовжити фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу та виділити Україні близько $120 млн на 2018-2020 рр., Повідомила прес-служба віце-прем'єр-міністра Павла Розенко.

Як наголошується в прес-релізі, підтримка Глобального фонду дозволить Україні до 2020 року досягти стратегії ЮНЕЙДС "90-90-90", яка передбачає, що до зазначеної дати 90% людей, що живуть з ВІЛ, будуть знати про свій статус, 90% будуть отримувати АРТ-терапію, у 90% буде спостерігатися вірусна супрессия - придушення активності вірусу.

З 2017 року країні почнеться поступовий перехід від донорського фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД до державного. Планується, що державне фінансування програми буде подвоєно.

Глобальний фонд боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією - глобальне приватно-державне партнерство, створене для залучення та розподілу додаткових ресурсів з метою профілактики і лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та малярії. За період існування фонд затвердив фінансування більш ніж для 570 програм в 144 країнах світу на суму понад $42 млрд. Фонд надає четверту частину міжнародного фінансування для боротьби зі СНІДом, дві третини - з туберкульозом, три чверті - з малярією.

Починаючи з 2003 року і по теперішній час Фонд інвестував в Україну $428,7 млн. 23 лютого 2015 року його підписав три угоди з урядом і громадськими організаціями України про надання на період з 2015 по 2017 рр. гранту на загальну суму $134 млн для стримування в країні епідемій ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П'ятеро загиблих, 11 постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Ощадбанк відкрив перший бізнес-хаб у Києві

З Данії екстрадовано житомирянина – співорганізатора незаконного грального бізнесу

Сирський наголосив на важливості адаптації військовослужбовців на початку БЗВП для протидії СЗЧ

На Львівщині група осіб напала на учасників ансамблю "Гуцулія", які поверталися з туру за кордоном

Зеленський, Мерц та Макрон зустрінуться у Стармера, щоб обговорити примуси України з боку США до умов РФ, - ЗМІ

Кількість травмованих в Чернігові після обстрілу зросла до трьох, є постраждала в Семенівці – ОВА

СБУ затримала ворожу інформаторку, яка шпигувала за колонами ЗСУ на Миколаївщині

Сім лідерів країн ЄС у листі до фон дер Ляєн та Кошти заявили про підтримку репараційного кредиту Україні з ухваленням рішення у грудні

Ворог 29 разів обстріляв населені пункти Донеччини за минулу добу, з лінії фронту евакуйовано 90 людей, у тому числі 12 дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА