Інтерфакс-Україна
12:50 17.12.2016

Схованку зі зброєю та боєприпасами знайшли правоохоронці у житловому будинку в Донецькій області

1 хв читати

Військовослужбовці Краматорського прикордонного загону спільно зі співробітниками Національної поліції знайшли в Донецькій області схрон зі зброєю та боєприпасами.

Як повідомила в суботу прес-служба Державної прикордонної служби України, 16 грудня під час реалізації інформації, яку отримали оперативні співробітники прикордонного відомства, правоохоронці оглянули житловий будинок в н.п. Новгородське Донецької області.

"Під час перевірки прикордонники і представники Нацполіції знайшли схованку з боєприпасами. У схованці було шість гранатометів, гранати, патрони, тротилові шашки, кулеметні стрічки з патронами, реактивний снаряд до танкової гармати і прилад для створення штучної димової завіси", - йдеться в повідомлення.

Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато слідчі дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний прапор України тимчасово приспустять через сильний вітер 15 травня

Україна може розраховувати на підтримку НАТО на шляху до справедливого і тривалого миру - Рютте

Умови фінансування науки не дозволяють українським вченим захистити інтелектуальні права за кордоном – думка

Двоє цивільних дістали поранень через ворожий удар БпЛА по Козачій Лопані

Мобільні бригади Інституту ім.Філатова за 4 роки зробили понад 600 виїздів для діагностики недоношених новонароджених

Сибіга обговорив з генсеком НАТО "інтенсивну дипломатію" цього тижня

Майже 1500 УБД та осіб з інвалідністю доєдналися до програми безоплатного професійного навчання – Держслужба зайнятості

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про перехід ветеринарії на євростандарти

Нацполіція знешкодила злочинну організацію та вилучила понад 17 млн доз наркотиків

Віткофф і Рубіо прибудуть до Стамбулу в п'ятницю, але не впевнені, чи буде там Путін – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА