Інтерфакс-Україна
11:49 19.12.2016

ЄБРР підтримав рішення про націоналізацію ПриватБанку

1 хв читати
ЄБРР підтримав рішення про націоналізацію ПриватБанку

Президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті заявив про рішучу підтримку рішення уряду України щодо націоналізації найбільшого в країні ПриватБанку, оскільки таким чином будуть захищені його вкладники - як приватні особи, так і підприємства.

"Кроки, зроблені сьогодні урядом і Національним банком у співпраці з акціонерами, - це найреалістичніший спосіб забезпечити майбутнє банку і, зрештою, зміцнити усю банківську систему", - наводяться його слова в повідомленні ЄБРР в понеділок.

С. Чакрабарти зазначив, що націоналізація системних банків допомогла багатьом розвиненим країнам захистити свою економіку під час світової фінансової кризи - і це абсолютно правильне рішення для України сьогодні.

"Я б також хотів наголосити, що у випадку ПриватБанку радниками уряду в управлінні банком виступатиме респектабельна західна компанія. ЄБРР, безумовно, також готовий запропонувати співпрацю в знаходженні оптимального рішення для ПриватБанку. Ми вже запропонували уряду скористатися нашим досвідом", - сказав глава ЄБРР.

Він також підтримав зусилля НБУ із реформування фінансового сектора країни і затвердження належного управління в цій сфері.

Як повідомлялося, уряд за пропозицією Нацбанку і акціонерів ПриватБанку 18 грудня ухвалив рішення про націоналізацію фінустанови: держава отримає 100% в капіталі ПриватБанку, а обсяг емісії облігацій внутрішньої держпозики для цих потреб оцінюється в межах 116,8-148 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

ЗМІ розкрили 28-пунктний план щодо мирного врегулювання в Україні

Умєров заперечив повідомлення ЗМІ про погодження пунктів мирного плану: зараз вивчаються пропозиції партнерів

Збито/подавлено 95 ворожих дронів, зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 12 локаціях – ПС ЗСУ

Російська атака БПЛА спричинила загибель жінки на Чернігівщині

Представник США в ООН: США допускають запровадження нових санкцій проти Росії та закликають РФ до переговорів

Україна не розглядатиме питання зміни кордонів під час можливих нових переговорів із РФ — Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА