Інтерфакс-Україна
12:55 19.12.2016

Глава Мінінфраструктури запросив британців узяти участь у реконструкції та розвитку української дорожньої мережі

1 хв читати
Глава Мінінфраструктури запросив британців узяти участь у реконструкції та розвитку української дорожньої мережі

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запросив британські компанії долучитися до реконструкції українських доріг і розвитку транспортної мережі, повідомила прес-служба міністерства.

"Україна украй зацікавлена у встановленні європейських стандартів у дорожній галузі, і ці стандарти можуть дати європейські компанії", - сказав він під час зустрічі з політичним директором Міністерства закордонних справ Великої Британії Тімом Барроу, яка відбулася в Лондоні 15 грудня.

В. Омелян додав, що Україна вкрай зацікавлена у встановленні європейських стандартів у дорожній галузі.

Він також наголосив, що значно збільшився інтерес із боку міжнародних компаній, які готові зайти на український ринок.

Сторони також обговорили перспективи укладання угоди про спільний авіаційний простір. Британська сторона висловила співчуття, що Україна стала заручником спору між Великою Британією та Іспанією. При цьому Т. Барроу відзначив підтримку України з боку Великої британії як в євроінтеграційних прагненнях, так і в питаннях реалізації реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наслідки атаки на Запоріжжя: 42 поранених, серед них вагітна та п'ятеро дітей, четверо пацієнтів у важкому стані

Українська делегація прибула до Лондона

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

Сили оборони збили 67 із 134 ворожих БПЛА, ще 47 – локаційно втрачені

СБУ затримала переселенця з Бахмута, який коригував ворожі удари по Черкащині

Окупанти вдарили по автобусу в Марганці: 9 осіб загинуло, 32 поранено

Українські виробники готові повністю забезпечити ЗСУ легкою бронетехнікою. Її вартість на 30-50% дешевша за іноземну - директор 'УКР АРМО ТЕХ'

Переговори у Лондоні відбудуться на рівні посадовців п'яти держав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА