Інтерфакс-Україна
16:16 19.12.2016

Фінансова влада Латвії відслідковуватиме ситуацію з ПриватБанком

1 хв читати
Фінансова влада Латвії відслідковуватиме ситуацію з ПриватБанком

Фінансова влада Латвії відслідковуватиме ситуацію з націоналізацією українського ПриватБанку (Дніпро).

Відповідну заяву зробила Комісія з ринку фінансів і капіталу (КРФК) Латвії в понеділок.

У повідомленні зазначається, що український ПриватБанк є найбільшим акціонером латвійського PrivatBank, є власником 46,54% його акцій.

Крім того, о16:00 понеділка у Ризі відбулася прес-конференція КРФК про поточні події в Приватбанку.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в українському Приватбанку, материнська кредитно-фінансова установа не пов'язана важелями оперативного управління з латвійської "донькою".

"Латвія – європейський банк український банк не має ніякого впливу на оперативне управління цим банком", – повідомили в Приватбанку.

Водночас у банку не змогли прокоментувати вплив націоналізації в Україні на роботу кіпрської філії Приватбанку.

Як повідомило "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело на фінансовому ринку, група фахівців Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вчора вирушили на Кіпр і в усі обласні управління Приватбанку.

За неофіційними даними, тимчасова адміністрація вже розпочала роботу в кіпрській філії Приватбанку.

"На Кіпрі поки що тимчасова адміністрація, всі операції зупинені", - сказав один з обізнаних співрозмовників "Інтерфакс-Україна".

Як повідомив Фонд гарантування вкладів у листі до банків №21-47354/16, повноваження директора кіпрської філії делеговано Григорію Лур'є.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 18 грудня прийняв рішення про перехід 100% акцій Приватбанку у власність держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА