Інтерфакс-Україна
16:36 20.12.2016

Заборгованість ПриватБанку з рефінансування перед НБУ в 19 млрд грн буде реструктуризовано

1 хв читати
Заборгованість ПриватБанку з рефінансування перед НБУ в 19 млрд грн буде реструктуризовано

Національний банк України (НБУ) готовий реструктуризувати заборгованість ПриватБанку з рефінансування, яка на сьогодні становить 19 млрд грн, зокрема прострочена - 14 млрд грн, повідомила заступник глави НБУ Катерина Рожкова.

"Після переходу права власності ми працюватимемо з новим менеджментом у напрямі реструктуризації цієї заборгованості", - повідомила вона на брифінгу в Нацбанку у вівторок.

К.Рожкова зазначила, що в заставі у Нацбанку за цими кредитами перебуває нерухомість, цілісні майнові комплекси та рухоме майно у вигляді літаків.

"Велика частина (кредитів рефінансування - ІФ) покрита заставою. Вони (об'єкти застави - ІФ) перебувають у власності пов'язаних з акціонерами ПриватБанку осіб", - уточнив заступник глави НБУ Олег Чурій.

Як повідомлялося, Нацбанк 18 грудня надав ПриватБанку ще один кредит рефінансування на 15 млрд грн під 16% річних терміном до 30 грудня 2016 року з метою підтримання ліквідності та забезпечення безперебійного обслуговування клієнтів, роботи відділень і банкоматів, своєчасних розрахунків.

За словами К.Рожкової, 19 грудня лише через банкомати ПриватБанку було знято 2 млрд грн. Вона також уточнила, що нині на коррахунку банку є 15,5 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна прагне зробити внесок в успіх коридору Лобіто і зміцнювати зв'язки з Африканським Союзом - Сибіга

Ідентифіковано 5 бойовиків, які катували та грабували місцевих мешканців під час окупації Харківщини

У Кремлі підтвердили зустріч Віткоффа з Путіним, на якій будуть обговорювати війну в Україні – ЗМІ

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

В Україні судитимуть двох російських військових за вбивство та жорстоке поводження з цивільними в Бучі

Парламент Фінляндії схвалив заборону росіянам на угоди з нерухомістю

Лист про наміри приєднатися до нової "Коаліції РЕБ" підписали 11 держав - Умєров

Міністр оборони Британії: планування "Коаліції охочих" якісне, ЄС не є його частиною

Україна повернула ще двох українських підлітків з тимчасово окупованих територій та території РФ – Єрмак

Шмигаль: найближчими тижнями посилимо діалог з ЄС щодо "торговельного безвізу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА