Пожежа на заводі ім.І.Лепсе у Києві знищила майно на площі близько 1,7 тис. кв м
У Солом'янському районі Києва на заводі ім.І.Лепсе, 16 сталася пожежа, що поширилася на площу близько 1 тис. 700 кв. м, займання ліквідували 22 одиниць техніки та 86 осіб.
Як повідомляє в середу прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, пожежа почалася 21 грудня о 2:49 на території заводу в одноповерховій металевій будівлі ангарного типу (розмірами 30x30).
Вогонь поширився на розташовану поруч металеву складську будівлю ангарного типу та чотириповерхову адміністративно-виробничу будівля.
"В результаті пожежі вогнем знищено та пошкоджено дві металеві будівлі ангарного типу та майно на площі близько 1 тис. 700 кв. м та пошкоджено розташовану поруч чотириповерхову будівлю на площі близько 300 кв. м", - зазначено в повідомленні.
Підрозділи ДСНС ліквідували пожежу о 6:53.
Жертв та постраждалих немає.
Під час гасіння пожежі підрозділами ДСНС врятовано одну особу. До гасіння пожежі залучалися 22 одиниці техніки та 86 осіб.
Причину пожежі встановлюють.