Інтерфакс-Україна
15:29 26.12.2016

Суд у Києві розгляне клопотання про дозвіл на заочне досудове розслідування справи Януковича вже у понеділок

1 хв читати
Суд у Києві розгляне клопотання про дозвіл на заочне досудове розслідування справи Януковича вже у понеділок

Печерський районний суд Києва в понеділок розгляне клопотання слідчого Генеральної прокуратури України про дозвіл на заочне досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", засідання розпочнеться о 15.20.

При цьому адвокат Віталій Сердюк продовжує наполягати, що сторона захисту не вважає В. Януковича підозрюваним по цій справі, оскільки, на їх думку, прокуратура не повідомила його про підозру належним чином.

Як повідомлялося, у Генпрокуратурі повідомили, що В. Янукович з 28 листопада є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110 (пособництво в умиссних діях, вчинені для зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойові зіткнення

Шмигаль подякував танкістам за героїзм та професіоналізм з нагоди Дня танкових військ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА