Інтерфакс-Україна
12:01 28.12.2016

Земельну реформу має бути проведено до 2020 року

1 хв читати
Земельну реформу має бути проведено до 2020 року

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про необхідність проведення земельної реформи в агропромисловому секторі до 2020 року.

"До 2020 року ми маємо з вами зробити якісну земельну реформу в інтересах українських громадян та Української держави", - заявив він, представляючи плани уряду на засіданні в Києві в середу.

Як повідомлялося з посиланням на меморандум про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за програмою розширеного фінансування, Кабінет Міністрів спочатку чекав на ухвалення законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення до кінця грудня 2016 року. Замість цього Верховна Рада наприкінці жовтня продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений у 2002 році, до 2018 року.

Цим рішенням парламент доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти. Згодом кілька депутатів із коаліції внесли до ВР законопроект №5535 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

Кабмін і Рада створять єдиного державного оператора з меліорації, нецентральні зрошувальні системи передадуть ОВК - Соболев

Власники пального будуть відображатися в системі електронного адміністрування для контролю за його обігом – Кабмін

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

Київ очікує, що члени ЄС будуть використовувати фонди SAFE для інвестування в оборону України - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА