Інтерфакс-Україна
14:09 28.12.2016

Кабмін перепризначив заступника міністра освіти і науки Гребу

1 хв читати
Кабмін перепризначив заступника міністра освіти і науки Гребу

Кабінет Міністрів України перепризначив Романа Гребу з посади заступника міністра освіти і науки - керівника апарату на посаду заступника міністра освіти і науки.

Як повідомив сам Р.Греба агентству "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу і його було призначено на посаду заступника міністра.

Раніше Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету Міністрів призначити державним секретарем Міністерства освіти і науки колишнього заступника міністра Павла Полянського. Посада держсекретаря запроваджується в міністерствах замість посади заступника міністра - керівника апарату.

ОСТАННЄ

Зеленський змінив посла в Сербії

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА