Інтерфакс-Україна
11:25 31.12.2016

У новорічну ніч у Києві на Софійській площі відбудуться святкові заходи

1 хв читати
У новорічну ніч у Києві на Софійській площі відбудуться святкові заходи

Зустріч Нового року на Софійській площі розпочнеться о 22.00 31 грудня і завершиться о 2.00 1 січня, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"У новорічну ніч біля головної ялинки країни на Софійській площі виступлять Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, зірки української академічної, естрадної, джазової, народної музики. Крім того, приїде шоу-група «Prime», Квартет тенорів від капели Ревуцького, а також артисти: Лев Ременєв, Влад Ситник, Даша Акулова, Оксана Ярова і скрипаль В'ячеслав Кондратьєв. Своїми виступами запалять свято групи "Електронмаш", "Могрһом", "ГуляйГород", - йдеться в повідомленні на сайті КМДА.

У КМДА нагадують, що святкування відбудуться не тільки в центрі столиці, а й на лівому березі та інших віддалених районах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та РНБО доручили забезпечити у бюджетній декларації-2026-2028 необхідні гроші на нацбезпеку та оборону та опрацювати збільшення виплат військовим

Чернишов на засіданні ВАКС: Я нікуди не планую тікати, щиро не розумію суті звинувачень і хочу розібратися

Трамп зацікавився досягненнями України у виробництві зброї – Єрмак

Росіяни вдарили по Костянтинівці двома ракетами, одна людина загинула, ще одна зазначала поранень - МВА

Країни, які раніше займали позицію щодо незастосування санкцій, готують нові санкції проти РФ – Єрмак

Відомо про контракти інших країн щодо постачання РФ верстатів на 2026 рік - Зеленський

Генпрокурор обіцяє аудит справ, які стосуються бізнесу

Зеленський очікує від держінституцій результатів по санкціях проти РФ, які будуть синхронізовані з партнерами

Генпрокурор: Створюємо нові підрозділи на базі СБУ, які займатимуться збором доказів для спецтрибуналу по агресії

Мінкультури не планує жодних заяв стосовно організованого РФ пісенного конкурсу "Интервидение-2025" через його незначущість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА