Інтерфакс-Україна
09:30 04.01.2017

Єфремову вручили обвинувальний акт

1 хв читати
Єфремову вручили обвинувальний акт

Голові фракції Партії регіонів у Верховній Раді VII скликання Олександру Єфремову і його адвокатам вручили обвинувальний акт у справі, де йому інкримінується посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та низки інших злочинів.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат О. Єфремова Олександр Мельников, обвинувальний висновок у вівторок було вручено підозрюваному і двом його адвокатам.

Таким чином, тепер справу О. Єфремова може бути передано в суд.

Як повідомлялося, О. Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України 30 липня 2016 року в аеропорту Києва. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни йому інкримінується підтримка самопроголошеної "ЛНР", а також незаконне заволодіння майном "Луганськвугілля".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з канадським та словенським колегами співпрацю в сфері ОПК

Україна та Греція будуть працювати над реалізацією розбудови транспортно-логістичних коридорів у Південно-Східній Європі - Зеленський

Частина жителів Сумської громади залишились без електропостачання через атаку росіян

ВАКС взяв під варту ексначальника Рубіжанської МВА Юрченка з можливістю застави 6 млн грн

В Бухаресті помер колишній президент Румунії Йон Ілієску

"Європейська солідарність" ініціює законопроєкт про відновлення конкурсного відбору прокурорів до Офісу генпрокурора

Поліція розслідує вибух в Дарницькому районі Києва, в результаті якого постраждали троє правоохоронців

Пакети допомоги в рамках PURL затверджує SACEUR, їх зміст не розголошується – посадовець НАТО

Хорватія виділить свою частку на підтримку українських воїнів - Зеленський після розмови з Пленковичем

РФ допомагає КНДР модернізовувати носії ядерної зброї - Буданов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА