14:16 04.01.2017

"Укртрансгаз" допустив "Нафтогаз" та "ЕРУ" до тендера із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу

1 хв читати
"Укртрансгаз" допустив "Нафтогаз" та "ЕРУ" до тендера із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу

ПАТ "Укртрансгаз" допустило до участі у тендері із закупівлі 2,5 млрд куб. м газу для виробничо-технологічних потреб НАК "Нафтогаз України" і ПП "ЕРУ Трейдинг", повідомляється в системі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі – 17,048 млрд грн.

Згідно з оприлюдненою інформацією, пропозиції ТОВ "Група УМВБ", ТОВ "Нафтогазгруп Деметра", ТОВ "Еско-Північ" були відхилені.

"У складі тендерної пропозиції (кожній з цих компаній – ІФ) відсутні документи, що підтверджують наявність достатніх ресурсів газу, передбаченого проектом договору, включеним до складу тендерної документації", - йдеться в обґрунтуванні відхилення заявок.

Як зазначено на сайті ProZorro, 30 грудня "Нафтогазгруп Деметра" подала скаргу на рішення про відхилення її заявки. "Тендерна пропозиція скаржника відхилена замовником на формальних і надуманих підставах. При цьому, незважаючи на те, що тендерну пропозицію іншого учасника, ПП "Еру Трейдинг", містить аналогічні нашим підготовлені документи, а окремі документи цього учасника не відповідають вимогам замовника, замовник не відхилив цю пропозицію, а допустив цю компанію до аукціону", - йдеться у скарзі.

Як повідомлялося, в 2016 році газ для виробничо-технологічних потреб "Укртрансгазу" в обсязі 1,8 млрд куб. м постачав "Нафтогаз України".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Правоохоронці проводять понад 20 обшуків у Києві, Київській та Житомирській областях у рамках справи про махінації зі скрапленим газом

"Газпром" припинив виставляти "Нафтогазу" рахунки за постачання газу в окуповані райони Донбасу, але продовжує "списувати" на це довільні суми

Об'єкти газо-, електро- і водопостачання на Донбасі працюють у штатному режимі

Ухвалення закону про Антикорупційний суд з рекомендаціями Венеціанської комісії дасть шанс домовитися з МВФ про поетапне підвищення тарифів на газ

У Харкові на балконі квартири в багатоповерхівці стався вибух

ЄС важливо зберегти транзит газу через Україну в контексті диверсифікації постачань

Уряд затвердив формування страхового запасу газу обсягом 10%

Більше 2 тис. жителів Одеської області залишаються без теплопостачання

У Полтаві та Смілі без газопостачання залишаються понад сто житлових будинків і соціальних установ

Вісьмох людей, зокрема двох дітей, знайшли мертвими в квартирі в Бердичеві -

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА