Інтерфакс-Україна
13:08 05.01.2017

Прокуратура Києва не допустила забудови рекреаційної зони біля Батиєвої гори

1 хв читати
Прокуратура Києва не допустила забудови рекреаційної зони біля Батиєвої гори

Київська місцева прокуратура №9 запобігла забудові земельної ділянки рекреаційного призначення, розташованої на розі вул. Кудряшова та вул. Людмили Проценко (раніше - вул. Петра Красикова) поблизу Батиєвої гори в столиці.

"Земельна ділянка, яка перебуває на зсувонебезпечних територіях і належить до території зелених насаджень загального користування (землі рекреаційного призначення), була надана товариству під забудову офісно-житлового комплексу", - повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Крім того, в березні 2016 року Київрада, усупереч вимогам Земельного кодексу та закону "Про регулювання містобудівної діяльності" уклала угоду "про поновлення договору оренди земельної ділянки площею понад 2 тис. кв. м і вартістю 15,5 млн з товариством, що фактично не використовувало його протягом 9 років і, відповідно, не мало права на поновлення договору оренди".

Господарський суд міста Києва підтримав позицію місцевої прокуратури про неможливість передання в оренду цієї земельної ділянки і визнав недійсними угоди про поновлення договору оренди, а також відсутність права на користування приватною структурою зазначеною землею.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з прем’єром Нідерландів спільне виробництво дронів, оборонну підтримку і санкції

Генпрокурор Кравченко скасував пілотний механізм добору до кадрового резерву та анонсував підготовку нового закону

ВАКС 25 червня обиратиме запобіжний захід Чернишову

Зеленський після ударів по Дніпропетровщині: РФ не здатна виробляти балістичні ракети без компонентів з інших країн

Генштаб ЗСУ: на покровський напрямок припадає більше третини всіх атак окупантів

Генштаб ВСУ: На покровское направление приходится более трети всех атак оккупантов

ГУР та МЗС евакуювали 31 громадянина України з Ірану

Порошенко привіз техніку підрозділам ППО та військовим навчальним центрам на Львівщині

Генпрокурор України ініціює розробку нового механізму добору керівників органів прокуратури

Кількість постраждалих у Дніпрі зросла до 153 людей, 12 у важкому стані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА