Інтерфакс-Україна
13:50 10.01.2017

Повна перевірка е-декларацій розпочнеться після реєстрації Мін’юстом порядку проведення перевірки

1 хв читати
Повна перевірка е-декларацій розпочнеться після реєстрації Мін’юстом порядку проведення перевірки

Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Радецький заявляє, що повна перевірка електронних декларацій розпочнеться після реєстрації Міністерством юстиції порядку контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

"Повна перевірка, згідно із законом, яким визначено посадових осіб, які мають перевірятися, розпочнеться після того, як Міністерство юстиції зареєструє порядки (порядок здійснення моніторингу способу життя суб'єктів декларування та порядок контролю і повної перевірки декларації - ІФ)", - сказав Р.Радецький на брифінгу у вівторок.

Він висловив сподівання, що реєстрацію в Мін’юсті буде здійснено якнайшвидше.

За словами заступника голови НАЗК, протягом дня, 10 січня, до проекту порядку буде внесено раніше висловлені зауваження, на засіданні НАЗК їх буде проголосовано, й до кінця тижня ці порядки буде передано до Мін’юсту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга провів зустріч з представниками японського бізнесу та JICA

Зеленський у Харкові зустрівся з пораненими воїнами та відзначив їх державними нагородами

Японія продовжуватиме підтримувати зусилля України щодо якнайшвидшого досягнення міцного миру - МЗС

Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування

Понад 1 тис. закладів первинної меддопомоги надають ветеранам розширений перелік безоплатних послуг - Мінветеранів

Відновлення мереж після бойових дій компаніями "ДТЕК" у I пів.-2025 уже зрівнялося з обсягами за весь 2024р

Третій армійський корпус стримав наступ росіян на останньому рубежі Донбасу - Білецький

"Метінвест" розглядає пропозицію про продаж вугільного активу в США

Єрмак пропонує посилити тиск на РФ: Світ цього тижня може отримати можливість припинити війну

Ексдетективу БЕБ на Буковині інкримінують спробу фальсифікації доказів у кримінальному провадженні – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА