Інтерфакс-Україна
09:40 16.01.2017

Українське посольство перевіряє інформацію про жертв катастрофи "Боїнга" в Киргизії

1 хв читати
Українське посольство перевіряє інформацію про жертв катастрофи "Боїнга" в Киргизії

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про громадянську приналежність жертв аварії Боїнга-747-400 в Киргизії.

"Посольство України перевіряє, чи не було серед пасажирів Boeing-747, що зазнав катастрофи під Бішкеком, українців", - повідомляє консульська служба Міністерства закордонних справ України у Twitter у понеділок уранці.

Як повідомлялося, внаслідок катастрофи вантажного літака "Боїнг-747" авіакомпанії Turkish Airlines загинула 31 людина, зокрема четверо членів екіпажу літака, більшість загиблих - жителі селища Дача-Суу. Крім того, на місці виявлено фрагменти тіл ще дев'яти загиблих. Постраждали дев'ять осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: Вступ України в ЄС 1 січня 2027р. неможливий - ЗМІ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА