Інтерфакс-Україна
09:38 20.01.2017

Стець закликав Раду Європи чинити тиск на РФ із вимогою забезпечити свободу слова в Криму та на Донбасі

2 хв читати
Стець закликав Раду Європи чинити тиск на РФ із вимогою забезпечити свободу слова в Криму та на Донбасі

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець під час зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом у Страсбурзі (Франція) виступив за початок віддаленого моніторингу Радою Європи ситуації зі свободою ЗМІ на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Як повідомляє в четвер прес-служба Мінінформполітики України, під час зустрічі Юрій Стець порушив питання стану свободи ЗМІ та безпеки журналістів на окупованих Росією територіях Криму та Донецької і Луганської областей та закликав Раду Європи до рішучих дій із метою здійснення тиску на Росію як державу-окупанта з вимогою гарантувати свободу слова та безпеку журналістів.

"Зокрема, Юрій Стець детально поінформував Турбйорна Ягланда про справи Миколи Семени та Романа Сущенка і закликав його зробити активні кроки для захисту їх прав та безумовного звільнення", - йдеться в повідомленні.

Міністр інформаційної політики України також наголосив на доцільності початку видаленого моніторингу Радою Європи ситуації зі свободою ЗМІ на окупованих територіях, зокрема шляхом посилення співпраці з неурядовими організаціями та на основі інформації з відкритих джерел.

"Як міністр і журналіст я налаштований на максимально активну взаємодію України з Радою Європи. Свобода слова має бути однією з фундаментальних засад Української держави, і ми можемо досягти цього разом", - зазначив Ю.Стець під час розмови з Т.Ягландом.

Сторони також домовилися взаємодіяти у рамках плану дій Ради Європи для України на 2018-2020 року щодо реалізації реформ в інформаційному просторі, зокрема у створенні суспільного телебачення.

ОСТАННЄ

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА