17:09 20.01.2017

ПриватБанк завершує погодження договору про аудит з EY - Дубровін

2 хв читати
ПриватБанк завершує погодження договору про аудит з EY - Дубровін

ПриватБанк (Дніпро) завершує погодження договору з міжнародною компанією EY щодо проведення комплексного аудиту фінансової звітності та діяльності банку, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник голови правління ПриватБанку Олександр Дубровін.

"Наглядова рада банку обрала його аудитором EY. Зараз ми документально підтверджуємо це рішення ради банку, щоб аудитори змогли в максимально короткі терміни розпочати своєю роботу" - сказав він.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів за пропозицією Нацбанку України (НБУ) і акціонерів ПриватБанку 18 грудня 2016 року прийняв рішення про націоналізацію фінустанови.

20 грудня новим головою правління банку було призначено екс-міністра фінансів України Олександра Шлапака.

23 грудня глава Міністерства фінансів Олександр Данилюк представив новий склад наглядової ради націоналізованого ПриватБанку, до якого увійшли керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж, керуючий партнер Apollo Global Management Андреа Монета, член ради директорів ЄБРР від України та екс-заступник міністра фінансів Артем Шевальов, запропонований Світовим банком фінансист Стівен Сіліг, інвестбанкір та уповноважений з інвестпроектів НАК "Нафтогаз України" Сергій Олексієнко, представник Міжнародного валютного фонду Енгін Акчакоча.

Наглядова рада на першому засіданні 17 січня обрала своїм головою Енгіна Акчакочу. Крім того, наглядова рада обрала незалежного аудитора для підтвердження щорічної звітності банку.

Раніше аудитором банку був український офіс міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (PwC). НБУ цього тижня заявляв про некоректну оцінку компанією реальної вартості застав у ПриватБанку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА