Інтерфакс-Україна
09:53 23.01.2017

Ми змушені наздоганяти весь цивілізований світ у вмінні та здатності доносити свою позицію до людей, як усередині країни, так і за її межами - Стець

1 хв читати
Ми змушені наздоганяти весь цивілізований світ у вмінні та здатності доносити свою позицію до людей, як усередині країни, так і за її межами - Стець

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець у п'ятницю відвідав з робочим візитом штаб-квартиру НАТО в Брюсселі, де взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань партнерства та колективної безпеки, повідомив політик у соціальній мережі Facebook.

"Очевидно, Україна найбільше страждає від новітніх методів війни, що сьогодні застосовує Росія. Слабкість державних комунікацій робить нас надзвичайно вразливими та створює загрози для наших партнерів. Ми змушені наздоганяти весь цивілізований світ у вмінні та спроможності доносити свою позицію до людей, як усередині країни, так і поза її межами. Саме на це спрямовані зусилля України в розбудові системи стратегічних комунікацій. І саме в цьому питанні ми потребуємо допомоги Альянсу", - написав Ю.Стець на своїй сторінці у Facebook у неділю ввечері.

Міністр повідомив, що провів зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджані Ілдемом, повіреним у справах США в НАТО та постійними представниками Литви і Великої Британії в НАТО.

Ю.Стець вважає, що "світ зіштовхнувся з гібридною війною, що повністю змінила звичні рамки взаємодії в інформпросторі. Інформаційна складова стала однією з головних у забезпеченні безпеки та розвитку будь-якої держави. Нам усім доведеться виробляти нові правила та підходи, закладати їх у нові закони, формувати принципово нові рамки реальності".

ОСТАННЄ

Гутерреш засудив атаки РФ на цивільних та цивільну інфраструктуру в Україні

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА