Інтерфакс-Україна
11:57 26.01.2017

Прокуратура Полтавщини припинила незаконне надання нафтогазоносних надр приватній структурі

1 хв читати
Прокуратура Полтавщини припинила незаконне надання нафтогазоносних надр приватній структурі

Вищий адміністративний суд України погодився з доводами прокуратури про відсутність у ТОВ "Алрона" підстав для отримання спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами без проведення аукціону.

"Полтавська обласна рада погодила ТОВ "Алрона" отримання без проведення аукціону спеціального дозволу на геологічне вивчення, зокрема дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Східно-Опішнянського блоку Наташинської площі на території Котелевського району Полтавської області", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Генпрокуратури України в четвер.

Згідно з постановою Вищого адміністративного суду залишено без задоволення касаційну скаргу ТОВ "Алрона" на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 30 квітня 2015 року, яким було задоволено позов прокуратури Полтавської області, пред'явлений до Полтавського обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення ради від 17 липня 2013 р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп назвав санкції проти банків і підвищені мита серед можливих заходів щодо РФ

Польща зацікавлена у спільному виробництві дронів та далекобійних засобів – Шмигаль

Зеленський обговорив з головою МЗС Данії продовження оборонної допомоги для України

Трамп заявив, що не знає, чи готова наразі Росія до переговорів

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

Залишки ракети з бойовою частиною знайшли на соняшниковому полі на Київщині - ДСНС

Нова Зеландія також ввела санкції проти причетного до кібератак на Україну підрозділу РФ - Зеленський

РФ продовжує дезінформаційну кампанію зі звинувачення Україну в атаці на Польщу – ЦПД

Підозрюваного у вбивстві Чарлі Кірка затримали, повідомив Трамп

В Києві було зареєстровано 8 неіснуючих ліцеїв для фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА