Інтерфакс-Україна
14:33 02.02.2017

Uber знизив ціни на поїздки в Києві для UberX

1 хв читати
Uber знизив ціни на поїздки в Києві для UberX

Сервіс таксі Über в Києві знизив ціни на поїздки в сегменті UberX (поїздки на стандартних авто).

Як повідомляється в прес-релізі сервісу, тепер мінімальна вартість поїздки становитиме 25 грн. Вартість подання автомобіля тепер дорівнює 16 грн, кілометр шляху - 4,50 грн, а хвилина поїздки - 0,30 грн.

Раніше вартість подання машини пасажиру становила 25 грн, тариф за проїзд 1 км - 4,5 грн, вартість хвилини проїзду - 0,4 грн/хв, мінімальна поїздка 40 грн.

"Вартість поїздки на UberX в аеропорт "Бориспіль" не зміниться і становитиме 190 грн з лівого берега і 270 грн - з правого берега", - зазначено в повідомленні.

Вартість поїздок на UberSELECT залишиться без змін.

Uber – міжнародна технологічна компанія, автор однойменного мобільного додатка за викликом автомобілів з персональним водієм. Додаток працює в більш ніж 500 містах і 80 країнах світу. В Україні сервіс Über доступний з 2016 року у Києві.

ОСТАННЄ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА